Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це багатосторінковий сайт, який представляє діяльність компанії, опис її послуг, товарів, блог та інші потрібні характеристики. Ми пропонуємо розробити для Вашої компанії унікальний сайт та супроводжувати його функціонування та просування у мережі інтернету.

У подарунок 6 місяців техпідтримки від DMA Development, бесплатоно домен та швидкий хостинг

Замовити
 • Light

  Логотип, фірмовий стиль, дизайн для сайту – до 10 шаблонів сторінок, розробка теми на WordPress, СЕО аналіз та оптимізація на  PageSpeedGTmetrixw3, наповнення сайту контентом, захист від хакерських атак та спаму

  1000$

  Замовити

 • Maximum

  Розробка логотипу та фірмового стилю, дизайн для сайту до 20 шаблонів, розробка теми на WordPress, СЕО аналіз та оптимізація на  PageSpeedGTmetrixw3, наповнення сайту контентом, захист, хостинг, домен та техпідтримка на 6 місяці на корпоративний сайт.

  1500$

  Замовити

Чому Ви повинні замовити Корпоративний сайт у нас?

 • Подарунок

  Ви отримуєте домен, хостинг та техпідтримку на 6 місяців, що дає Вам змогу зробити косметичні зміни на сайті безкоштовно та без затрат зайвого часу на пошук виконавця.

 • Весь спектр послуг

  Ми зробимо все від А до Я. Вам не потрібно думати про те як і де розмістити свій сайт, не потрібно переживати про його захист чи втрату даних. Також ми проводимо безплатні консультації по наповненні сайту для Вашого менеджера

 • Якісний продукт

  Ми скануємо корпоративний сайт усіма можливими сервісами для чистоти коду та швидкості його завантаження, можливість вносити зміни на сайт власними руками.

Як це працює!

DMA Development це сучасна молода команда. Ми готові йти на компроміси і завжди підлаштовуємось під клієнта. Ми можемо провести зустріч онлайн чи приїхати до Вас на офіс та надати своє бачення Вашого сайту. Ми на даємо звіт по виконаних роботах щотижнево. Спілкуємось простою мовою без програмних термінів та не завантажуємо Вас зайвою інформацією чи запитаннями

Замовити

Висновок:

Корпоративний сайт – ідеальний варіант для презентації своїх послуг чи товарів в інтернеті, можливість вийти на новий ринок, отримати нових клієнтів, нові замовлення, вивчити нові технології, оптимізувати свою паперову роботу.

DMA Development